Реборн Дівчинка Лялька Реалістична Reborn Baby м'яконабивна 45 см




Опис
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженої дитини. Довжина 45 см.
Вага 1,2 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Матеріал: комбінований
• Очі: з довгими віями
• Волосся: вживлене
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, але не може встати, говорити, мочитися.
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
• 1 лялька реборн дівчинка
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 комплект одягу, як на фото
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 45 см |
| Вага | 1000 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Діаметр упаковки | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 200 ₴/комплект



