Реборн Лялька дівчинка анатомічна зі статевими ознаками вініл можна купати 48 см, подарункове пакування
3 300 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 0006
Лялька дівчинка повністю з м'якого вініл-силікону можна купати. Лялька може стояти на коліночках, сидіти або лежати.
Лялька дуже реалістична, просто як справжня дитина. Імпортні високоякісні матеріали, колір шкіри намальований у 3D, щоб зробити ляльку ніжнішою. Кровоносні судини та шкіра ляльки намальовані дуже реалістично,
· Висота: 48 см
· Вага: 1 кг
· Волосся: прошите, блонд
Імплантоване вручну волосся, схоже на справжнє, дуже м'яке
·Одяг
Лялька вже має комплект одягу. Але ви можете його поміняти, підійде будь-який одяг для новонародженого.
· В комплекті
- Лялька * 1
- Комплект одягу*1
- Магнітна соска*1
- Дитяча пляшечка *1
- Листівка на день народження * 1 (ви можете заповнити інформацію про ляльку самостійно)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 48 см |
| Вага | 1.5 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 50 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Діаметр упаковки | 30 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
- Ціна: 3 300 ₴/комплект











