Реборн Дівчинка Лялька анатомічна м'який вініл можна купати 43 см, подарункове пакування
2 549 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 0025
Молд Німеччина.
Лялька дуже реалістична, просто як справжня дитина. Імпортні високоякісні матеріали, колір шкіри намальований у 3D, щоб зробити ляльку ніжнішою. Кровоносні судини та шкіра ляльки намальовані дуже реалістично.
Тіло виконане з м'якого вінілу, можна купати🛀
· Висота: 43 см (ніжки складені, тому можлива невеличка неточність у вимірах)
· Вага: 1 кг
· Волосся: нафарбоване
Лялька може стояти на четвереньках, сидіти або лежати, але не може стояти, говорити та їсти
· Волосся
Схоже на справжнє
·Одяг
Лялька вже має комплект одягу. Але ви можете його поміняти, підійде будь-який одяг для новонародженого.
У КОМПЛЕКТ ВХОДИТЬ
• 1 лялька реборн
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 комплект одягу
• 1 підгузок
Фото наживо.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина | 50 см |
| Вага | 1.5 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 45 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Діаметр упаковки | 20 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Реборн Дівчинка Лялька анатомічна м'який вініл можна купати 43 см, подарункове пакування»

200 ₴/пара
Пірсинг вух реборну та 1 пара сережок
- Ціна: 2 549 ₴/комплект








