Пляшечка для реборна із сумішшю для годування Їжа для ляльок Реборн Нескінченна суміш
Рекомендуємо до покупки реборна!
Реалістичний розмір та дизайн пляшечки. Підходить для всіх реборнів від 40 см.
Переваги таких пляшечок:
- вічна суміш – не потрібно постійно купувати інгредієнти для приготування
- не протікає – все в будинку залишається чистим
- не потрібно імітувати витрату суміші - вона сама реалістично зникає під нахилом пляшечки
- не потрібно готувати суміш знову і знову - пляшечка щоразу повна і готова до годівлі
Абсолютно всі власники реборнів стикаються із питанням: а чим можна годувати таких пупсів? Безперечно можна приготувати суміш із продуктів вдома: хтось готує суміш із борошна, хтось із шампуню та рідкого мила.. а хтось і зовсім купує справжню суху молочну суміш у магазині. У будь-якому випадку, вибір і приготування займають чимало часу, а щоб отримати ідеальну реалістичну консистенцію потрібно експериментувати і ще як заморочитися. А це час, гроші і нерідко забруднена кухня та одяг. Також, витрата інгредієнтів та нервів батьків)))
Ми знайшли дуже зручне та економічне вирішення цього питання. Це пляшечки з невичерпною сумішшю. Більш того, ви можете вибрати молоко або фруктовий сік-пюре, що урізноманітнить раціон малюка-реборна.
Ці магічні пляшечки – справжня знахідка для дітей та батьків, оскільки суміш ніколи не закінчується і можна нагодувати всіх діток-реборнів удома навіть однією пляшечкою. Нахиляючи пляшечку "соскою" вниз, суміш зникає, але коли ви її повертаєте у вихідне положення - пляшечка знову повна. Дітям та дорослим цікаво спостерігати за цим дивом. А ще ця суміш не проливається і всі діти чисті та акуратні))
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | США |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 4.5 см |
| Вага | 0.2 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 260 ₴









