Реборн Хлопчик Силіконовий Анатомічний Reborn Baby Doll Liam Original можна купати, 55 см



3 680 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: 0130
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Сертифікати ASTM F963 та EN71.
Реалістичний розмір новонародженої дитини. Довжина 55 см.
Вага 1,2 кг.
На ляльку підійде одяг, ліжечко та коляска для новонародженого, а також підгузки та інші дитячі аксесуари.
• Очі: блакитні з довгими віями
• Волосся: вживлене
• Функція: кінцівки ляльки гнучкі та рухливі, лялька може легко сидіти, лягати, стояти на колыночках та ныжках з опорою.
• Рекомендований вік: від 3 років і більше
• 1 лялька реборн хлопчик зі статевими
• 1 пляшечка для годування
• 1 магнітна соска
• 1 боді (без сірого комбінезона)
• 1 пара шкарпеток
• 1 підгузок
• 1 сертифікат
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DOLL |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Реборн |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Вініл |
| Довжина | 55 см |
| Вага | 1200 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 55 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 680 ₴/комплект



